Strona główna · Artykuły · Forum · Linki Listopad 17 2018 01:23:22
Menu


Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 191
Najnowszy Użytkownik: ~rin92
Witamy
Witaj na stronie grupy RyuRaion Team!
Zamieszczamy na niej zrobione przez nas polskie skanlacje mang oraz manhw. Możesz tu znaleźć również napisy do anime.
W chwili obecnej grupa jest jednoosobowa i póki co plan jest taki, żeby tak zostało. Nabór jest możliwy tylko dla osoby, która zechciałaby pomóc przy edytowaniu mangi Baki the Grappler.
Zapraszam!

Rekrutacja do naszej grupy jest otwarta tylko dla edytora, który chciałby pomóc przy mandze Baki the Grappler!!!
Jeśli jesteś chętny - odezwij się!
19 tom Baki the Grappler!
Hej! Znowu pod sam koniec miesiąca, ale jest. Kolejny tom Baki the Grappler. Dziewiętnasty, czyli przedostatni tom, który opowiada sagę "dzieciństwa" Bakiego. Walka z ojcem się rozpoczęła... ale skończy się dopiero za miesiąc smiley
Pozdrawiam!

Baki the Grappler rozdz. 162-170 [TOM 19]

18 tom Baki the Grappler
Cześć! To ostatnia doba tego miesiąca, ale mimo wszystko w ostatniej chwili się wyrobiłem smiley Dzisiaj klasycznie kolejny tom Baki the Grappler. Wielka walka ojca z synem zbliża się wielkimi krokami. Tak samo jak koniec tej sagi. I tak samo jak moje pójście spać... smiley A zatem nie przedłużam, robię aktualkę i to by było na tyle tym razem.
Dobrej nocki!

Baki the Grappler rozdz. 153-161 [TOM 18]

17 tom Baki the Grappler!
Witam! Trzymając się ustalonej normy 1 miesiąc=1 tom, dodaję dziś kolejny tom Baki the Grappler. Powoli zbliżamy się do walki z Yujiro i końca tej sagi. Później już czeka nas tylko saga maksymalnego turnieju. Niestety na chwilę obecną wiem, że nie dodam jej po polsku w całości, bo na angielski przetłumaczono tylko jej część.
Jeśli chodzi o trzeci sezon anime, to plany się jednak trochę zmieniły. Nie będę robił napisów z pewnej, prostej przyczyny. Netflix przecież wykupił to anime i prędzej czy później i tak ukaże się ono w wersji polskiej. A jak już Netflix to zrobi, to wkrótce za pewne będzie możliwość ściągnięcia w necie tego po polsku. A zatem szkoda byłoby mojego czasu. Minus tego tylko taki, że trzeba będzie trochę dłużej czekać na obejrzenie tego po polsku. No chyba że ktoś oprócz mnie w tym kraju zacznie jeszcze przed Netflixem to tłumaczyć.
Pozdrawiam!

Baki the Grappler rozdz. 144-152 [TOM 17]

16 tom Baki the Grappler
Hej! Dzisiaj kolejny tomik Baki the Grappler. Dopiero pod koniec miesiąca, bo ledwo się wyrabiam między pracą a różnymi sprawami prywatnymi, ale siłuję się z tym tak jak Baki na załączonym zdjęciu.
Niebawem (mam nadzieję, że już w następnej aktualce) dodam już jakieś napisy do trzeciego sezonu anime, bo na chwilę obecną ukazało się już 5 odcinków! Całkiem podoba mi się, jak wygląda to anime, chociaż musiałem się trochę przekonać.
No i to by było chyba na tyle tym razem smiley. Pozdrawiam!

Baki the Grappler rozdz. 135-143 [TOM 16]

Kolejny Baki i nadejście trzeciej serii anime!
Hej! Dzisiaj dodaję kolejne dwa tomy mangi Baki the Grappler. Dwa tomy, bo w poprzednim miesiącu zapomniałem zrobić aktualki, więc nadrabiam zaległości.
Oprócz tego mogę dodać, że coraz większymi krokami zbliża się najnowsza, trzecia, seria anime z pod szyldu Bakiego. Tytuł tej produkcji ma brzmieć po prostu Baki, czyli tak samo jak druga seria mangi. W sieci można znaleźć coraz więcej trailerów i informacji dotyczących tego anime. W każdym razie, co za tym idzie? Ano to, że na stronie wkrótce za pewne zaczną pojawiać się też napisy do ukazujących się odcinków. Mam nadzieję, że uda mi się robić napisy na bieżąco. Obiecałem sobie kiedyś, że nigdy więcej nie będę już robić żadnych napisów, ale nadejście tego anime skłania mnie do złamania własnego słowa i zrobienie tego jednego wyjątku.
To tyle. Trzymajcie się!

Baki the Grappler rozdz. 117-134 [TOMY 14-15]

Baki po trzech miesiącach
Witam po trzech miechach, w których widniała cisza w eterze. Niestety nieustannie miałem jakieś problemy z internetem, tak jak zresztą pisałem któregoś razu na chatcie strony. Z tego względu nie mogłem sobie pozwolić na upload rozdziałów. Ale jak widać nie próżnowałem i dzisiaj wrzucam na stronę trzy nowe tomy mangi Baki the Grappler, wypełniając zaległości od lutego aż po kwiecień.
Mogę dodać, że wszystkie rozdziały od jedenastego tomu są dla grupy czymś zupełnie nowym i nigdy nie były przez nas publikowane. Jeśli chodzi o wszystkie poprzednie rozdziały, to ich tłumaczenia były już kiedyś wrzucane na grupę. Ale to były dawne czasy... skanlacje te były w fatalnej jakości i dlatego później zdecydowałem się je wyrzucić. Być może ktoś o tym pamięta (ta, jasne), być może nie. Nieważne, to tylko taka ciekawostka. W każdym razie od 11 tomu zaczynają się rozdziały, których nie było tutaj jeszcze nigdy.
W ramach ciekawostki dodam też, że wkrótce ma zacząć ukazywać się długo zapowiadane anime z serii Bakiego. Ma ono bazować na pierwszej sadze drugiej serii mangi, czyli będzie kontynuacją dwóch serii anime, które wyszły już dawno. Osobiście nie mogę się doczekać i pewnie zabiorę się za napisy. Wiem, że miałem skupić się w 100% na Bakim w wersji mangowej, ale chyba wypada mi zrobić wyjątek dla tego anime, co?
Pozdrawiam!

Baki the Grappler rozdz. 91-116 [TOM 11-13]

Comeback i trzy tomy Baki the Grappler!
Hej! W poprzednim newsie pisałem, że wznowię tłumaczenie pod warunkiem, że znajdę edytora. I faktycznie takie było moje zdanie przez jakiś czas, ale w końcu nie wytrzymałem i stwierdziłem, że ponownie wezmę sprawy w swoje ręce. W konsekwencji prezentuję dzisiaj kolejne rozdziały mangi Baki the Grappler (tak jak wspominałem, zamierzam się obecnie zajmować tylko tym projektem). I wrzucam aż trzy tomy! Tak w ramach tego, że przez długi czas nic się nie ukazywało.
Nie zmienia to faktu, że każdy edytor, które chce pomóc mi przy tym projekcie, wciąż jest mile widziany. Dzięki temu udałoby się przyśpieszyć z Bakim. A okazuje się, że niektóre osoby naprawdę na to czekają, co mnie motywuje.
Jedyny haczyk polega na tym, że opcja online jest obecnie niedostępna. Serwer, na którym udostępniam nasze tłumaczenie online, ma problemy. Zatem aktualnie dostępna jest tylko opcja downloadu. Jak długo to potrwa? Zobaczymy.
Aha, i opcja rejestracji znowu została włączona, jeśli kogoś to by interesowało.
To tyle na dzisiaj! Miejmy nadzieję, że za miesiąc ukaże się kolejny tom Bakiego, w którym kontynuacja sagi dzieciństwa. Pozdrawiam!

Baki the Grappler rozdz. 64-90 [TOMY 8-10]

Powrót do Baki the Grappler
Witam po długim czasie! Minęła kupa czasu odkąd nic nowego się od nas nie ukazywało. Zostałem w grupie sam, a potem z pewnych względów nawet ja postanowiłem zaprzestać tłumaczyć dalej. Ale po czasie stwierdziłem, że chciałbym do tego wrócić. A głównie wrócić do tłumaczenia po prostu Bakiego. Problem polega tylko na tym, że potrzebny jest dobry edytor, który zechce ze mną nadal zajmować się Bakim. Z braku czasu i z ilości wielu innych zajęć, jestem w stanie zajmować się tylko tłumaczeniem. A zatem...
POTRZEBUJEMY EDYTORA, ŻEBY WZNOWIĆ PRACE W GRUPIE!!
Skończony Tekken Comic i odświeżony tom 7 Baki the Grappler!
Witam. Wrzucam dzisiaj drugi i ostatni tom mangi Tekken Comic. Cieszę się, że udało mi się skończyć ten projekt, bo kiedyś było to takie moje małe marzenie. Oprócz tego mam dla was również kolejny, odświeżony tom Baki The Grappler, czyli siódmy. W tomie tym odbywa się legendarna walka Doppo Orochiego z Yujiro Hanmą!
No cóż, dzisiaj trochę krócej. Nie mam chyba żadnych konkretnych, dodatkowych informacji do przekazania, tak jak np. poprzednim razem. Oczekujcie po prostu następnych aktualizacji z naszej strony. Do zobaczenia za miesiąc!
Pozdrawiam!

Tekken Comic rozdz. 6-11 [TOM 2]
Baki The Grappler rozdz. 55-63 [TOM 7]

Ostateczna wersja napisów do anime Bakiego!
Witam! Tak jak ostatnio zapowiadałem... prezentuję wam tym razem napisy do całych dwóch sezonów anime z serii Bakiego, czyli Baki The Grappler TV oraz Baki The Grappler: Maximum Tournament. Wiem, że na naszej stronie istniały już zrobione przeze mnie polskie napisy do tych anime, ale oto odświeżona wersja. Nareszcie zrobiłem to porządnie i mogę mieć ten projekt z głowy. Cieszę się, bo ciężko mi to szło i prace trwały długo, ale udało się. Na stronie możecie pobrać plik ze wszystkimi napisami do pierwszego sezonu i plik z całym sezonem drugim. Jeśli chcecie pościągać napisy do każdego odcinka osobno, to zapraszam na animesub smiley.
W ramach ciekawostki powiem wam, że wkrótce (najprawdopodobniej wkrótce!) ma się ukazać nowy sezon anime o Bakim! Trzeci sezon (najpewniej w formie OVA) ma opowiadać o wydarzeniach z pierwszej sagi New Grappler Baki. Czyli twórcy postanowili zachować chronologię i to mnie cieszy. W internecie można znaleźć już trailery i zapowiedzi. Moim zdaniem wygląda to świetnie, więc zachęcam was do sprawdzenia. Nie muszę chyba mówić, że kiedy anime się pojawi, to zabiorę się za polskie napisy smiley.
Cóż, sprawę z anime zapiąłem na ostatni guzik (a przynajmniej tak mi się wydaje, mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem!), więc teraz czas skupić się już na mandze. Chciałbym w najbliższym czasie dokończyć jeszcze Tekken Comic, bo został mi tylko jeden tom, a poza tym rzecz jasna chcę kontynuować Bakiego.
Aha, jeszcze jedna rzecz. WAŻNE! Opcja rejestracji na stronie zostaje wraz z dniem dzisiejszym na jakiś czas zablokowana (może to będzie tydzień, może miesiąc). Powodem jest fakt, że ostatnio zaczynamy być coraz intensywniej atakowani przez boty, które zaśmiecają stronę zarówno swoją zbędną obecnością, jak i spamującymi postami. Jeśli jednak ktoś koniecznie chciałby się teraz zarejestrować (w co raczej wątpię), to proszę skontaktować się ze mną indywidualnie. Przez maila chociażby.
To chyba na tyle, pozdrawiam!

Napisy Baki The Grappler TV ep. 1-24 [CAŁY SEZON]
Napisy Baki The Grappler: Maximum Tournament ep. 1-24 [CAŁY SEZON]

Zapowiedź i 6 rozdział Assassine!
Witam po sporej przerwie! Na samym początku chcę poinformować, że wcale nie umarliśmy. Przez długi czas nic od nas się nie ukazywało, ale to nie oznacza koniec naszego istnienia jako grupy. Przez cały ten czas pracowałem (i zresztą wciąż pracuję) na rzecz pewnego projektu. Chodzi o coś, co nie będzie jakąś nowością, ale będzie czymś, co miałem w planach wykonać już dawno. Chodzi o napisy do anime Baki The Grappler. Dawno temu już je zrobiłem, ale długi czas później oglądnąłem całe anime z moimi napisami i stwierdziłem, że koniecznie potrzebują one poprawki! Jest to czasochłonne zajęcie, dlatego trwa to tak długo, ale myślę, że już wkrótce powinienem to zakończyć. W międzyczasie pracowałem też trochę nad kolejnym tomem mangi Baki The Grappler (też chodzi o odświeżoną wersję tłumaczenia) i mangi Tekken Comic.
Po tak długiej ciszy powinienem pewnie zasypać was masą nowych rozdziałów z różnych mang, ale w ramach oryginalności dam wam tylko jeden rozdział mangi Assassine! W sumie to i tak jest jakieś zaskoczenie, bo nie spodziewałem się już, że ukarze się kolejny rozdział. Choć z tego, co gdzieś tam wyczytałem, to w Japonii dawno już wyszło 8 rozdziałów, a problem tkwi w tym, że po prostu nikt tego nie zeskanował i nie przetłumaczył.
Obecny news miał pełnić raczej funkcję zapowiedzi tego, co wkrótce nadejdzie, ale postanowiłem dać wam chociaż ten jeden rozdział. Kurde, ciekawe czy ktoś w ogóle czasem czyta te newsy. Pozdrawiam!

Assassine rozdz. 6

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
InfoPanel v.2.1
Ostatnio widziani
 @HanzoHattorii 2 tygodnie
 ~rin92 3 tygodnie
 ~SibiriS 7 tygodni
 ~Sairanix12 tygodni
 ~ElisabethCari29 tygodni
 ~lola2130 tygodni
 ~Conan43 tygodni
 ~pavlo1944 tygodni
Najnowsze posty
Tekken Comic
[0 / 186]
Dragon Ball A...
[6 / 1532]
Dragon Ball S...
[1 / 373]
POLSKI FANKLU...
[0 / 268]
METAL WIKI
[0 / 247]
MINDLESS SELF...
[0 / 327]
Gegege no Kitaro
[1 / 419]
Baki The Grap...
[5 / 1063]
Najciekawsze Tematy
Liczymy do 1000
[2114]
Koniec Dragon...
[1544]
Dragon Ball A...
[1532]
Dragon Ball A...
[1503]
Postac z anim...
[1234]
Baki The Grap...
[1063]
Znaczenia naz...
[928]
Moje rysunki ...
[841]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Czat