Strona główna · Artykuły · Forum · Linki Styczeń 19 2018 22:28:11
Menu


Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 183
Najnowszy Użytkownik: ~Conan
Witamy
Witaj na stronie grupy RyuRaion Team!
Zamieszczamy na niej zrobione przez nas polskie skanlacje mang oraz manhw. Możesz tu znaleźć również napisy do anime.
W chwili obecnej grupa jest jednoosobowa i póki co plan jest taki, żeby tak zostało. Nabór jest możliwy tylko dla osoby, która zechciałaby pomóc przy edytowaniu mangi Baki the Grappler.
Zapraszam!

Rekrutacja do naszej grupy jest otwarta tylko dla edytora, który chciałby pomóc przy mandze Baki the Grappler!!!
Jeśli jesteś chętny - odezwij się!
Powrót do Baki the Grappler
Witam po długim czasie! Minęła kupa czasu odkąd nic nowego się od nas nie ukazywało. Zostałem w grupie sam, a potem z pewnych względów nawet ja postanowiłem zaprzestać tłumaczyć dalej. Ale po czasie stwierdziłem, że chciałbym do tego wrócić. A głównie wrócić do tłumaczenia po prostu Bakiego. Problem polega tylko na tym, że potrzebny jest dobry edytor, który zechce ze mną nadal zajmować się Bakim. Z braku czasu i z ilości wielu innych zajęć, jestem w stanie zajmować się tylko tłumaczeniem. A zatem...
POTRZEBUJEMY EDYTORA, ŻEBY WZNOWIĆ PRACE W GRUPIE!!
Skończony Tekken Comic i odświeżony tom 7 Baki the Grappler!
Witam. Wrzucam dzisiaj drugi i ostatni tom mangi Tekken Comic. Cieszę się, że udało mi się skończyć ten projekt, bo kiedyś było to takie moje małe marzenie. Oprócz tego mam dla was również kolejny, odświeżony tom Baki The Grappler, czyli siódmy. W tomie tym odbywa się legendarna walka Doppo Orochiego z Yujiro Hanmą!
No cóż, dzisiaj trochę krócej. Nie mam chyba żadnych konkretnych, dodatkowych informacji do przekazania, tak jak np. poprzednim razem. Oczekujcie po prostu następnych aktualizacji z naszej strony. Do zobaczenia za miesiąc!
Pozdrawiam!

Tekken Comic rozdz. 6-11 [TOM 2]
Baki The Grappler rozdz. 55-63 [TOM 7]

Ostateczna wersja napisów do anime Bakiego!
Witam! Tak jak ostatnio zapowiadałem... prezentuję wam tym razem napisy do całych dwóch sezonów anime z serii Bakiego, czyli Baki The Grappler TV oraz Baki The Grappler: Maximum Tournament. Wiem, że na naszej stronie istniały już zrobione przeze mnie polskie napisy do tych anime, ale oto odświeżona wersja. Nareszcie zrobiłem to porządnie i mogę mieć ten projekt z głowy. Cieszę się, bo ciężko mi to szło i prace trwały długo, ale udało się. Na stronie możecie pobrać plik ze wszystkimi napisami do pierwszego sezonu i plik z całym sezonem drugim. Jeśli chcecie pościągać napisy do każdego odcinka osobno, to zapraszam na animesub smiley.
W ramach ciekawostki powiem wam, że wkrótce (najprawdopodobniej wkrótce!) ma się ukazać nowy sezon anime o Bakim! Trzeci sezon (najpewniej w formie OVA) ma opowiadać o wydarzeniach z pierwszej sagi New Grappler Baki. Czyli twórcy postanowili zachować chronologię i to mnie cieszy. W internecie można znaleźć już trailery i zapowiedzi. Moim zdaniem wygląda to świetnie, więc zachęcam was do sprawdzenia. Nie muszę chyba mówić, że kiedy anime się pojawi, to zabiorę się za polskie napisy smiley.
Cóż, sprawę z anime zapiąłem na ostatni guzik (a przynajmniej tak mi się wydaje, mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem!), więc teraz czas skupić się już na mandze. Chciałbym w najbliższym czasie dokończyć jeszcze Tekken Comic, bo został mi tylko jeden tom, a poza tym rzecz jasna chcę kontynuować Bakiego.
Aha, jeszcze jedna rzecz. WAŻNE! Opcja rejestracji na stronie zostaje wraz z dniem dzisiejszym na jakiś czas zablokowana (może to będzie tydzień, może miesiąc). Powodem jest fakt, że ostatnio zaczynamy być coraz intensywniej atakowani przez boty, które zaśmiecają stronę zarówno swoją zbędną obecnością, jak i spamującymi postami. Jeśli jednak ktoś koniecznie chciałby się teraz zarejestrować (w co raczej wątpię), to proszę skontaktować się ze mną indywidualnie. Przez maila chociażby.
To chyba na tyle, pozdrawiam!

Napisy Baki The Grappler TV ep. 1-24 [CAŁY SEZON]
Napisy Baki The Grappler: Maximum Tournament ep. 1-24 [CAŁY SEZON]

Zapowiedź i 6 rozdział Assassine!
Witam po sporej przerwie! Na samym początku chcę poinformować, że wcale nie umarliśmy. Przez długi czas nic od nas się nie ukazywało, ale to nie oznacza koniec naszego istnienia jako grupy. Przez cały ten czas pracowałem (i zresztą wciąż pracuję) na rzecz pewnego projektu. Chodzi o coś, co nie będzie jakąś nowością, ale będzie czymś, co miałem w planach wykonać już dawno. Chodzi o napisy do anime Baki The Grappler. Dawno temu już je zrobiłem, ale długi czas później oglądnąłem całe anime z moimi napisami i stwierdziłem, że koniecznie potrzebują one poprawki! Jest to czasochłonne zajęcie, dlatego trwa to tak długo, ale myślę, że już wkrótce powinienem to zakończyć. W międzyczasie pracowałem też trochę nad kolejnym tomem mangi Baki The Grappler (też chodzi o odświeżoną wersję tłumaczenia) i mangi Tekken Comic.
Po tak długiej ciszy powinienem pewnie zasypać was masą nowych rozdziałów z różnych mang, ale w ramach oryginalności dam wam tylko jeden rozdział mangi Assassine! W sumie to i tak jest jakieś zaskoczenie, bo nie spodziewałem się już, że ukarze się kolejny rozdział. Choć z tego, co gdzieś tam wyczytałem, to w Japonii dawno już wyszło 8 rozdziałów, a problem tkwi w tym, że po prostu nikt tego nie zeskanował i nie przetłumaczył.
Obecny news miał pełnić raczej funkcję zapowiedzi tego, co wkrótce nadejdzie, ale postanowiłem dać wam chociaż ten jeden rozdział. Kurde, ciekawe czy ktoś w ogóle czasem czyta te newsy. Pozdrawiam!

Assassine rozdz. 6

Tekken Comic & Baki The Grappler 6!
Witam! Dziś prezentujmy wam 6 tom mangi Baki The Grappler oraz zupełnie nowy projekt, którym jest manga Tekken Comic. Wybaczcie, że przez pewien czas nic się nie ukazywało, ale niestety miałem małe problemy z komputerem, przez co straciłem najnowsze tłumaczenia i musiałem wszystko robić od nowa.
Tekken Comic jest projektem, który chciałem zrealizować już naprawdę bardzo dawno i nareszcie mi się to udało. Jakość skanów tej mangi jest dosyć przeciętna (choć być może wiele osób nawet na to nie zwróci uwagi), ale zrobiłem, co mogłem, aby była jak najlepsza. Wiem, że powinienem teraz skupić się bardziej na Bakim, ale po Tekken Comic skoncentruję się już na nim w stu procentach.
To tyle na dzisiaj, pozdrawiam! smiley

Tekken Comic rozdz. 1-5 [TOM 1]
Baki The Grappler rozdz. 46-54 [TOM 6]

Baki The Grappler Tom 5!!
Siemano! Dziś dostajecie kolejny, odnowiony tom mangi Baki The Grappler. Tym razem macie do czynienia z tomem 5 i pierwszym pojawieniem się Najpotężniejszej kreatury na świecie...! Myślałem, że wyrobię się z tym w miesiąc, ale zajęło mi to aż dwa. Myślę jednak, że na następny tom nie będzie trzeba czekać dwa miesiące.
Co mogę dodać...? Wszyscy fani Dragon Balla mogą cieszyć się kolejnymi odcinkami Dragon Ball Super, fani Bakiego (choć jest ich znacznie mniej) mogą cieszyć się tym, że Baki-Dou (z pewnością nasz przyszły projekt) również wychodzi w najlepsze. Ostatnio widziałem też jakiś kolejny, nowy tom specjalny ze świata Bakiego - tom 6 z serii Baki Gaiden: Scarface. Co za tym idzie? Świat mangowy nie staje w miejscu, a mi pracy przybywa z każdym dniem... Ale nawet się cieszę! ^^
pozdrawiam!

Baki The Grappler rozdz. 37-45 [TOM 5]

Baki The Grappler Tom 4!
Witam! Dziś prezentujemy wam tom 4 mangi Baki The Grappler w wersji polskiej. W tym tomie po raz pierwszy pojawia się gigantyczny wrestler - Mount Toba! Spodziewałem się, że po wakacjach wrzucę więcej, ale niestety natłok innych zajęć nie pozwolił mi zrealizować większej części tego projektu ani żadnego innego.
Mam też wieści dotyczące mangi Dragon Ball Super. Wygląda na to, że jednak coś stanęło nam na przeszkodzie i nie będziemy kontynuować tego projektu. Okazało się, że krótki czas przed nami, pierwszy rozdział DB Super przetłumaczyła jeszcze grupa Team Black, a więc według zasady "kto pierwszy, ten lepszy", to oni będą kontynuować projekt. Z jednej strony to dobrze, bo będziemy mieli więcej czasu na skupieniu się na innych projektach. Jak możecie się domyślać, postanowiłem, że priorytetem będzie dla nas Baki The Grappler. Między innymi z tego względu odkładamy prace nad tłumaczeniem mangi Dragon Ball Z: Rebirth of F. Mamy niestety bardzo mało czasu, dużą ilość innych zajęć oraz mało rąk do pracy. Także w najbliższej przyszłości, o ile nic się nie zmieni, będziecie mogli znaleźć tylko najnowsze rozdziały Bakiego. Jednych to może zadowolić, dla innych może być wręcz przeciwnie.
pozdrawiam!

Baki The Grppler rozdz. 28-36 [TOM 4]

Dragon Ball Super i odświeżony Baki The Grappler tom 3!
Witam! Dziś prezentujemy fanom Dragon Balla coś specjalnego. Tym czymś jest pierwszy rozdział mangi Dragon Ball Super! Przy poprzedniej aktualce wspominałem o nadchodzącym wielkimi krokami anime o tym samym tytule. Jak się okazało, zaczęła powstawać do niego również manga i ukazała się szybciej niż samo anime smiley. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, będzie to nasz kolejny stały projekt. Spodziewajcie się również mangi Dragon Ball Z: Rebirth of F w polskiej wersji językowej, bo już wkrótce będziecie mogli znaleźć ją u nas!
Oprócz tego mamy dla was dziś także obiecany, kolejny tom mangi Baki The Grappler. Dobiliśmy już do odświeżenia trzeciego tomu... choć może nie zabrzmiało to adekwatnie do tego, jaka jest prawda, bo idzie nam to bardzo wolnym tempem... smiley No cóż, teraz będzie nieco więcej czasu na wszystko, ponieważ możemy nareszcie powitać wakacje! Ech, to by było chyba na tyle. Kończę tego newsa, bo godzina już późna...
pozdrawiam wszystkich i życzę udanych wakacji!

Dragon Ball Super rozdz. 1
Baki The Grappler rozdz. 18-27 [TOM 3]

DBAF Young Jiji 7 oraz Change Guy w nowej jakości!
Witam! Prezentujemy wam dalsze rozdziały naszych projektów. Dziś mowa o manhwie Change Guy i doujinshi Dragon Ball AF Young Jiji. Przy Change Guyu ponownie pracowaliśmy z grupą Brisingr, która zajęła się edycją i korektą. Dodatkowo muszę powiadomić, że edytor Paczers odwalił kawał dobrej roboty odnośnie jakości skanów, które, jak wszyscy wiemy, były naprawdę kiepskie (i niestety jedyne, jakie są dostępne). Wyglądają one teraz o wiele, wiele lepiej i myślimy o odświeżeniu również poprzednich rozdziałów poprzez poprawienie jakości skanów. Za tłumaczenie rozdziałów odpowiedzialna jest nasza grupa, większą część wykonał mormi, resztę ja.
Długo oczekiwany 7 rozdział DBAF Young Jiji został wykonany przez naszego Sabre. Jak można zauważyć, ilość stron tego tomu/rozdziału jest znacznie większa, niż u poprzednich.
Tym razem nie ma Bakiego, ponieważ się nie wyrobiłem. A może po prostu znowu trochę zaniedbałem sprawę...? Mniejsza o powody. W każdym razie, możecie spodziewać się, że następnym razem dostaniecie nowy tom Bakiego i że nigdy nie porzucimy tego projektu smiley.
Dla fanów DB mam jeszcze bardzo interesującą ciekawostkę. Dragon Ball chyba nigdy nie umrze. Dlaczego? Już mówię. Choć prawdopodobnie większość z was wie. Wkrótce ruszy kolejna seria mająca nosić tytuł Dragon Ball Super smiley. Na początku też myślałem, że to ściema, ale jednak wcale tak nie jest. Jak widać, zainteresowanie najnowszymi filmami kinowymi wywołało powstanie czegoś tak wielkiego jak nowa seria! Wielu pewnie żałuje, że nie jest to Dragon Ball AF, ale myślę, że to i tak niewiarygodna wiadomość dla każdego fana DB smiley.
Dodam jeszcze, że niedawno ukazała się nowa manga na podstawie filmu kinowego Dragon Ball: Revival of "F". Jej autorem jest Toyotarō, znany nam bardziej jako Toyble - jak widać nie próżnuje smiley. Możecie zatem oczekiwać, że już wkrótce przeczytacie tę mangę w języku polskim u nas smiley.
pozdrawiam!

Dragon Ball AF Young Jiji rozdz. 7
Change Guy rozdz. 44-54 [TOM 5]

Gegege no Kitaro i odświeżony Baki The Grappler tom 2!
Siemano! Dodaję kolejne rozdziały mangi Gegege no Kitaro i tym samym uzupełniam pierwszy tom. Oprócz tego, odświeżam drugi tom Baki The Grappler, bo zostało dokonanych kilka małych zmian dotyczących skanów. Wkrótce dodany zostanie odświeżony tom 3. Pracuję też teraz nad odświeżaniem naisów do anime Baki The Grappler TV... tak, wiem, ja to bym wszystko odświeżał. Ale tak to już jest, że jak patrzę na coś, co zrobiłem jakiś czas temu, to myślę sobie "Cholera, muszę to poprawić..."
Co mogę jeszcze powiedzieć... Wybaczcie, że w ostatnim czasie mało się dzieje na stronie, ale w chwili obecnej zostałem ze wszystkim praktycznie sam, a niestety wolnego czasu jest mało. Mam nadzieję, że jak najszybciej się to zmieni.
pozdrawiam!

Gegege no Kitaro rozdz. 4-6
Baki The Grappler rozdz. 9-17 [TOM 2]

New Grappler Baki tom 6!!!
Siema! Przepraszam wszystkich, że tak dawno nie było nic nowego smiley. Grupa wciąż działa. Po prostu lenistwo, mniejsza ilość czasu i różne inne okoliczności odbierają nam możliwości na robotę w skanlacjach smiley. Postaram się, aby nie było już tak wielkich odstępów między aktualkami. Dzisiaj prezentujemy wam tradycyjnie kolejny tom New Grappler Baki! Bardzo ciekawy, swoją drogą. Yanagi prezentuje i wyjaśnia nam swoje niesamowite umiejętności. A poza tym, powraca pewna postać, którą bardzo lubię...
Jeśli chodzi o to, co mogę zapowiedzieć, no to tak... przy następnej aktualce powinniście się spodziewać reszty pierwszego tomu Gegege no Kitaro. Doszedł do naszej grupy nowy członek - mormi, z którym pracujemy nad kolejnym tomem Change Guya! Z tego, co widziałem, to ukazało się coś nowego w języku angielskim od Dragon Ball AF Young Jijiego, więc liczę na to, że Sabre też zacznie wkrótce działać. A co do Baki The Grappler... czekamy wciąż na edytora szogissj, ostatnio utraciłem z nim kontakt. Zobaczymy jak się sprawy potoczą. W najgorszym wypadku będę musiał zlecić edycję komuś innemu, ewentualnie zrobię to sam. Hmm... coś chyba jeszcze miałem powiedzieć, ale zapomniałem... smiley
pozdro!

New Grappler Baki rozdz. 44-52 [TOM 6]

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
InfoPanel v.2.1
Ostatnio widziani
 @HanzoHattorii18:46:19
 ~Conan 3 dni
 ~pavlo19 1 tydzień
 ~l0r4k 4 tygodnie
 ~Ola 8 tygodni
 ~Leateri 8 tygodni
 ~Olgaseazy 9 tygodni
 ~Arthas1916 tygodni
Najnowsze posty
Tekken Comic
[0 / 119]
Dragon Ball A...
[6 / 1390]
Dragon Ball S...
[1 / 299]
POLSKI FANKLU...
[0 / 186]
METAL WIKI
[0 / 178]
MINDLESS SELF...
[0 / 261]
Gegege no Kitaro
[1 / 347]
Baki The Grap...
[5 / 955]
Najciekawsze Tematy
Liczymy do 1000
[1886]
Koniec Dragon...
[1443]
Dragon Ball A...
[1409]
Dragon Ball A...
[1390]
Postac z anim...
[1165]
Baki The Grap...
[955]
Znaczenia naz...
[868]
Moje rysunki ...
[773]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Czat